List of enrolled teams

   
Team # Cat. Grade School Teacher Region Uploaded Organizator note
1. drimtim 2 C 9 Gimnazjum nr1, Reda A. Markowski PL-PM 4/20/2012 7:31:04 AM
2. kotki 2 C 9 Gimnazjum nr1, Reda A. Markowski PL-PM 4/20/2012 7:41:26 AM
3. kruszynki 2 C 9 Gimnazjum nr1, Reda A. Markowski PL-PM 4/20/2012 7:56:02 AM
4. lupus_dei 2 C 9 Gimnazjum nr1, Reda A. Markowski PL-PM 4/20/2012 7:51:19 AM
5. mleko 2 C 9 Gimnazjum nr1, Reda A. Markowski PL-PM 4/20/2012 9:36:04 AM
6. nexus 2 C 9 Gimnazjum nr1, Reda A. Markowski PL-PM 4/20/2012 9:38:48 AM
7. parchem 1 C 8 Gimnazjum nr1, Reda A. Markowski PL-PM
8. pawlowski 1 C 8 Gimnazjum nr1, Reda A. Markowski PL-PM
9. pietryka 1 C 8 Gimnazjum nr1, Reda A. Markowski PL-PM
10. pisecka 1 C 9 Gimnazjum nr1, Reda A. Markowski PL-PM 4/20/2012 8:14:24 AM
11. ruchniewicz 1 C 8 Gimnazjum nr1, Reda A. Markowski PL-PM
12. skelnik 1 C 8 Gimnazjum nr1, Reda A. Markowski PL-PM
13. swiatek 1 C 8 Gimnazjum nr1, Reda A. Markowski PL-PM
14. talaska 1 C 8 Gimnazjum nr1, Reda A. Markowski PL-PM
15. tworke 2 C 9 Gimnazjum nr1, Reda A. Markowski PL-PM 4/20/2012 7:35:36 AM
16. wydrowska 1 C 8 Gimnazjum nr1, Reda A. Markowski PL-PM
17. zdankiewicz 1 C 8 Gimnazjum nr1, Reda A. Markowski PL-PM
18. Norbert Vígh 1 B 6 Gymnázium Nové Zámky M. Laurinec SK-NJ 4/25/2012 9:05:40 PM
19. minecraftowi maniacy 2 A 3 IIPGZS STO, Gdańsk M. Czerwionka PL-PM
20. Nikodem Plocki 1 A 3 IIPGZS STO, Gdańsk M. Czerwionka PL-PM 3/23/2012 2:55:04 PM
21. Sparta 1 B 5 IIPGZS STO, Gdańsk M. Czerwionka PL-PM 4/24/2012 1:16:43 PM
22. BORUTA 1 D 11 KO, Katowice D. Boruta PL-SL
23. Wojtek 1 B 5 MDK, Pruszków W. Szczygielski PL-MZ
24. Tango 12 1 B 6 MSP2, Knurów M. Sznapka PL-SL 4/24/2012 4:16:51 PM
25. Chrabąszcz 1 B 4 PSP3, Brzesko Ł. Dzierwa PL-MA
26. Łoracz 1 B 5 SP, Banino M. Neuman PL-PM
27. dwiemadre 2 B 5 SP1, Rumia W. Gesse PL-PM
28. KA-BUM 1 B 6 SP1, Rumia W. Gesse PL-PM
29. Radki 2 B 6 SP1, Rumia W. Gesse PL-PM
30. Sulasy 1 B 6 SP1, Rumia W. Gesse PL-PM
31. Frugo 1 B 6 SP1, Siemianowice Śl. D. Szczembara PL-SL
32. Piotr Pasławski 1 B 6 SP10, Tarnobrzeg A. Burda PL-PK 4/25/2012 8:04:45 PM
33. Szarlotka-pl 1 B 6 SP10, Tarnobrzeg A. Burda PL-PK 4/25/2012 7:29:01 PM
34. Sc 4-ever 1 B 5 SP16, Sosnowiec T. Majewska PL-SL
35. Magnetyczne Fasolki 2 B 6 SP20, Katowice K. Gaweł PL-SL 4/23/2012 5:27:18 PM
36. integracja 2 B 4 SP22, Tychy K. Ścieszka PL-SL
37. pomorski 1 B 4 SP22, Tychy K. Ścieszka PL-SL
38. Chmurka 1 A 3 SP3, Mielec L. Tylutki PL-PK 4/20/2012 8:14:02 PM
39. FC B 2 A 2 SP3, Mielec M. Kolisz PL-PK 4/26/2012 3:50:19 PM
40. Julia 1 A 3 SP3, Mielec L. Tylutki PL-PK 4/26/2012 2:43:07 PM
41. kamil 1 A 3 SP3, Mielec L. Tylutki PL-PK 4/26/2012 2:29:41 PM
42. michal 1 A 2 SP3, Mielec M. Kolisz PL-PK 4/26/2012 4:29:55 AM
43. RLM 2 A 2 SP3, Mielec M. Kolisz PL-PK 4/26/2012 9:57:16 AM
44. Wojtek B 1 A 3 SP3, Mielec L. Tylutki PL-PK
45. bartosz 1 A 3 SP3, Ostrzeszów M. Sauer PL-WP
46. cobra661 1 A 3 SP3, Ostrzeszów M. Sauer PL-WP
47. julka 1 A 3 SP3, Ostrzeszów M. Sauer PL-WP
48. mich2012 1 A 3 SP3, Ostrzeszów M. Sauer PL-WP
49. patryk tym 2 A 3 SP3, Ostrzeszów M. Sauer PL-WP
50. patryk tymek 1 A 3 SP3, Ostrzeszów M. Sauer PL-WP
51. pola2012 1 A 3 SP3, Ostrzeszów M. Sauer PL-WP
52. SGPADI 1 A 3 SP3, Ostrzeszów M. Sauer PL-WP
53. tita2002 1 A 3 SP3, Ostrzeszów M. Sauer PL-WP
54. wera 1 A 3 SP3, Ostrzeszów M. Sauer PL-WP
55. zuzia 1 A 3 SP3, Ostrzeszów M. Sauer PL-WP
56. SP319 1 B 6 SP319, W-wa M. Jagieła PL-MZ
57. bach 1 B 6 SP4, Reda A. Markowski PL-PM
58. bartol 1 B 6 SP4, Reda A. Markowski PL-PM
59. brzozowska 1 B 6 SP4, Reda A. Markowski PL-PM
60. czupryniak 1 B 6 SP4, Reda A. Markowski PL-PM
61. domarus 1 B 6 SP4, Reda A. Markowski PL-PM
62. ewertowski 1 B 6 SP4, Reda A. Markowski PL-PM
63. gaska 1 B 6 SP4, Reda A. Markowski PL-PM
64. gual 1 B 6 SP4, Reda A. Markowski PL-PM
65. huntik 1 A 3 SP4, Reda A. Markowski PL-PM 4/23/2012 12:00:23 PM
66. irek 1 B 6 SP4, Reda A. Markowski PL-PM
67. jurczynski 1 B 6 SP4, Reda A. Markowski PL-PM
68. korybalski 1 B 6 SP4, Reda A. Markowski PL-PM
69. kostuch 1 B 6 SP4, Reda A. Markowski PL-PM
70. kowalczyk 1 B 6 SP4, Reda A. Markowski PL-PM
71. krolak 1 B 6 SP4, Reda A. Markowski PL-PM
72. Czekolada 1 B 6 SP4, Sieradz J. Mańczyk PL-LD 4/26/2012 1:19:42 PM
73. Kocica 1 B 5 SP4, Sieradz J. Mańczyk PL-LD 4/25/2012 10:10:24 AM
74. Misiaki 1 B 5 SP4, Sieradz J. Mańczyk PL-LD 4/25/2012 10:42:24 AM
75. PINGWINY 1 B 6 SP4, Sieradz J. Mańczyk PL-LD 4/25/2012 1:08:29 PM
76. Jakub Parys 1 B 6 SP6, Mielec B. Lenartowicz PL-PK 4/26/2012 9:49:16 AM
77. Krzysiek 1 B 6 SP6, Mielec B. Lenartowicz PL-PK 4/26/2012 2:17:12 PM
78. Król Julian 1 C 7 SP7, Mielec B. Pająk PL-PK 4/25/2012 12:07:19 PM
79. Aleš 1 A 3 TIB, Praha Z. Kocíková CZ-PR 4/24/2012 12:30:07 PM
80. jakub 1 A 3 TIB, Praha Z. Kocíková CZ-PR 4/24/2012 12:29:45 PM
81. Rebeka 1 B 4 TIB, Praha Z. Kocíková CZ-PR 4/19/2012 12:32:14 PM
82. zemko 1 B 5 ZŠ a MŠ L.Kuby, Č.Budějovice L. Jandová CZ-JC
83. Adam Baltie Lukáč 1 B 5 ZŠ Kamenec pod Vtáčnikom D. Vážanová SK-TC 4/22/2012 1:57:34 PM
84. Jonáš Rosecký 1 C 7 ZŠ Komenského, Žďár nad Sázavou J. Pastyříková CZ-VY 4/25/2012 6:20:08 PM
85. adriana 1 A 3 ZŠ s MŠ Čereňany M. Lukáč SK-TC 4/16/2012 12:06:05 PM
86. baltíci 2 B 4 ZŠ s MŠ Čereňany M. Lukáč SK-TC 4/19/2012 11:26:17 AM
87. fc barca 1 A 3 ZŠ s MŠ Čereňany M. Lukáč SK-TC 4/19/2012 11:35:35 AM
88. Majk Spiritovia 2 B 4 ZŠ s MŠ Čereňany M. Lukáč SK-TC 4/23/2012 11:34:05 AM
89. mesi a eto 2 A 3 ZŠ s MŠ Čereňany M. Lukáč SK-TC 4/16/2012 11:44:19 AM
90. Ratchet and Jack 1 B 4 ZŠ s MŠ Čereňany M. Lukáč SK-TC 4/19/2012 11:19:31 AM
91. Timko a Šimon 2 A 2 ZŠ s MŠ Čereňany M. Lukáč SK-TC 4/19/2012 11:28:42 AM
92. Miško 1 A 2 ZŠ s MŠ Pod hájom,Dubnica n.V. B. Kováčiková SK-TC 4/26/2012 7:48:17 PM
93. dvaja baltici 2 A 3 ZŠ s MŠ v Bystričanoch K. Lukáčová SK-TC
94. erka 2 B 4 ZŠ s MŠ v Bystričanoch K. Lukáčová SK-TC
95. ivanmen 2 B 4 ZŠ s MŠ v Bystričanoch K. Lukáčová SK-TC
96. jojo 1 A 3 ZŠ s MŠ v Bystričanoch K. Lukáčová SK-TC
97. llmm 2 B 4 ZŠ s MŠ v Bystričanoch K. Lukáčová SK-TC
98. sara 2 A 3 ZŠ s MŠ v Bystričanoch K. Lukáčová SK-TC
99. vanesa 2 A 3 ZŠ s MŠ v Bystričanoch K. Lukáčová SK-TC
100. Baltie War 1 B 5 ZŠ Sl. partizánov, Považská Bystrica M. Kališová SK-TC
101. Cauner 1 B 6 ZŠ Stupava J. Fišerová SK-BL 4/25/2012 8:39:32 AM
102. kristian malak 1 B 6 ZŠ Svätej Rodiny,Bratislava V. Nigrovičová SK-BL 4/19/2012 1:02:42 PM
103. Maniacy FIFY 2 C 9 ZS, Mrozy K. Branicka-Karczmarczyk PL-MZ 5/17/2012 4:32:07 PM
104. mczekac 1 B 5 ZS-P, Międzyrzecze Górne E. Gucwa PL-SL
105. Crono 1 B 6 ZSP2, Tomaszów Maz. J. Golczyk PL-LD 4/26/2012 7:53:31 AM
106. Eriador 1 B 6 ZSP2, Tomaszów Maz. J. Golczyk PL-LD 4/20/2012 7:31:16 AM
107. Fifisiel 1 B 6 ZSP2, Tomaszów Maz. J. Golczyk PL-LD 4/26/2012 9:40:05 AM
108. Całe Życie Wydobycie! 2 D 10 ZSZ, Wodzisław Śl. J. Dychała PL-SL 4/25/2012 8:42:10 PM
109. Detoxy 1 D 10 ZSZ, Wodzisław Śl. J. Dychała PL-SL 4/23/2012 2:37:48 PM
110. Górnicy 1 D 11 ZSZ, Wodzisław Śl. J. Dychała PL-SL 4/23/2012 8:46:19 PM
111. kuczi 1 D 11 ZSZ, Wodzisław Śl. J. Dychała PL-SL 4/26/2012 9:24:08 AM
112. Mechanik 1 D 11 ZSZ, Wodzisław Śl. J. Dychała PL-SL 4/25/2012 7:01:25 PM
113. mechanik2 1 D 11 ZSZ, Wodzisław Śl. J. Dychała PL-SL 4/26/2012 9:16:50 AM
114. tyrystory 1 D 11 ZSZ, Wodzisław Śl. J. Dychała PL-SL 4/25/2012 11:06:13 AM