List of enrolled teams

   
Team # Cat. Grade School Teacher Region
1. IT 3 3C 9 DDM Kopřivnice Jiří S. CZ-MO
2. Guláš 1 3B 6 DDM Bílina Eva K. CZ-US
3. Kuba 1 3A 2 DDM Bílina Eva K. CZ-US
4. FM comp 1 3B 6 Edukacja Niezależna, Sieradz Jowita M. PL-LD
5. Martin Rameš 1 4C 7 Gymn. JVJ, Č. Budějovice Jana H. CZ-JC
6. Ondra Hlavatý 1 4D 12 Gymn. JVJ, Č. Budějovice Lena K. CZ-JC
7. orange654 1 3B 6 Gymn. JVJ, Č. Budějovice Jana H. CZ-JC
8. Tomáš Konečný 1 4C 8 Gymn. JVJ, Č. Budějovice Jana H. CZ-JC
9. Vojta Kodl 1 4C 8 Gymn. JVJ, Č. Budějovice Lena K. CZ-JC
10. Vojta Racek 1 4C 8 Gymn. JVJ, Č. Budějovice Lena K. CZ-JC
11. Cats 1 3B 4 gymnazium 1, Volkovysk Svetlana K. BY-HR
12. Wolf 1 3C 9 gymnazium 1, Volkovysk Svetlana K. BY-HR
13. Nowicjusze 3 3B 6 MSP2, Knurów Małgorzata S. PL-SL
14. K_K_S 3 3B 6 NSP, Bachorzew Beata Z. PL-WP
15. TRZY 3 3B 5 NSP, Bachorzew Beata Z. PL-WP
16. ZIM 3 3B 6 NSP, Bachorzew Beata Z. PL-WP
17. DP 2 3C 7 NSP, Kowale Marek K. PL-PM
18. fajne 3 3B 6 NSP, Kowale Marek K. PL-PM
19. skk 3 3B 6 NSP, Kowale Marek K. PL-PM
20. Toster Team 2 3B 6 NSP, Kowale Marek K. PL-PM
21. zdzisławy 3 3C 7 NSP, Kowale Marek K. PL-PM
22. K31keys 2 3B 6 OBS De Keikamp, Zonnekamp 13 Geesteren Ton S. NL-GE
23. The Kiezel en Keiboys! 3 3B 6 OBS Kiezel en Kei, 't Hambroek 54 Borculo Martijn R. NL-GE
24. The Baltie Family 3 3B 6 OBS Noord, Hr. Rudolfstraat 1 Borculo Ingeborg B. NL-GE
25. Chrabąszcze 1 3B 4 PSP3, Brzesko Łucja D. PL-MA
26. Darosso 1 3B 6 PSP3, Brzesko Łucja D. PL-MA
27. Duk 1 3B 6 PSP3, Brzesko Łucja D. PL-MA
28. Grzybek 1 3B 5 PSP3, Brzesko Łucja D. PL-MA
29. Jacoszki 3 3B 6 PSP3, Brzesko Łucja D. PL-MA
30. Kejbus 1 3B 6 PSP3, Brzesko Łucja D. PL-MA
31. Legutko 1 3B 6 PSP3, Brzesko Łucja D. PL-MA
32. Matis 1 3B 4 PSP3, Brzesko Łucja D. PL-MA
33. Myszka 1 3B 5 PSP3, Brzesko Łucja D. PL-MA
34. Numberone 1 3B 6 PSP3, Brzesko Łucja D. PL-MA
35. Piekarz 2 3B 6 PSP3, Brzesko Łucja D. PL-MA
36. Rosa 1 3B 5 PSP3, Brzesko Łucja D. PL-MA
37. Swierszczu 1 3B 4 PSP3, Brzesko Łucja D. PL-MA
38. Szuba 1 3B 4 PSP3, Brzesko Łucja D. PL-MA
39. Wapio 1 3B 6 PSP3, Brzesko Łucja D. PL-MA
40. Woda 1 3B 4 PSP3, Brzesko Łucja D. PL-MA
41. bobr 3 3D 13 Secondary school #8, Slonim Evgeniya S. BY-HR
42. hero 3 3D 13 Secondary school #8, Slonim Evgeniya S. BY-HR
43. progi 1 3D 12 Secondary school #8, Slonim Evgeniya S. BY-HR
44. DG 3 3B 6 SP, Dębowa Góra Sandra S. PL-LD
45. dg3 3 3B 6 SP, Dębowa Góra Sandra S. PL-LD
46. Bruno W. 3 3B 5 SP, Gągolin Anna W. PL-LD
47. DKP 3 3B 4 SP, Gągolin Anna W. PL-LD
48. DominikW 2 3B 6 SP, Gągolin Anna W. PL-LD
49. Jak Mank 2 3A 3 SP, Gągolin Anna W. PL-LD
50. JakubM 2 3B 5 SP, Gągolin Anna W. PL-LD
51. JustiB 2 3B 4 SP, Gągolin Anna W. PL-LD
52. Marcin 2 3B 6 SP, Gągolin Anna W. PL-LD
53. patikate 2 3A 3 SP, Gągolin Anna W. PL-LD
54. Sebastian 2 3B 5 SP, Gągolin Anna W. PL-LD
55. Sylwia 2 3B 6 SP, Gągolin Anna W. PL-LD
56. wikidomi 3 3A 3 SP, Gągolin Anna W. PL-LD
57. MAKAPI 3 3B 6 SP, Książnice Mirosław B. PL-PK
58. Przywidz 1 1 3A 3 SP, Przywidz Andrzej P. PL-PM
59. Przywidz 2 1 3A 2 SP, Przywidz Andrzej P. PL-PM
60. Przywidz 3 1 3B 4 SP, Przywidz Andrzej P. PL-PM
61. Przywidz 4 1 3B 4 SP, Przywidz Andrzej P. PL-PM
62. przywidz 7 1 3B 5 SP, Przywidz Andrzej P. PL-PM
63. assassins 1 3C 7 SP, Świlcza Sebastian S. PL-PK
64. Juri 1 3C 7 SP, Świlcza Sebastian S. PL-PK
65. MG1 2 3C 8 SP1, Aleksandrów Łódzki Wioletta S. PL-LD
66. MG2 3 3C 8 SP1, Aleksandrów Łódzki Wioletta S. PL-LD
67. Najlepsi 3 3C 9 SP1, Aleksandrów Łódzki Wioletta S. PL-LD
68. SP2 2 3B 6 SP1, Aleksandrów Łódzki Wioletta S. PL-LD
69. SP3 2 3B 6 SP1, Aleksandrów Łódzki Wioletta S. PL-LD
70. SP4 1 3B 4 SP1, Aleksandrów Łódzki Wioletta S. PL-LD
71. Winersi 3 3C 9 SP1, Aleksandrów Łódzki Wioletta S. PL-LD
72. SP1_Młodzi 3 3A 3 SP1, Rumia Witold G. PL-PM
73. SP1_Radki 3 3B 6 SP1, Rumia Witold G. PL-PM
74. SP1Dziewczyny 2 3B 5 SP1, Rumia Witold G. PL-PM
75. SP1Maciek 3 3B 6 SP1, Rumia Witold G. PL-PM
76. AM 2 3B 6 SP156, Kraków Grażyna W. PL-MA
77. AS 2 3A 3 SP156, Kraków Grażyna W. PL-MA
78. Balt Maniacy 3 3B 6 SP156, Kraków Grażyna W. PL-MA
79. D2 3 3B 6 SP156, Kraków Anna P. PL-MA
80. Miners 2 3B 6 SP156, Kraków Grażyna W. PL-MA
81. MM 2 3A 3 SP156, Kraków Grażyna W. PL-MA
82. KAMAST 3 3B 5 SP172, Łódź Elżbieta K. PL-LD
83. TOM 1 3B 6 SP172, Łódź Elżbieta K. PL-LD
84. BaśNik 2 3B 6 SP2, Kozy Bożena D. PL-SL
85. GabiPaul 2 3B 6 SP2, Kozy Bożena D. PL-SL
86. Julia 1 3B 4 SP2, Kozy Bożena D. PL-SL
87. Miko 1 3B 5 SP2, Kozy Bożena D. PL-SL
88. PadawKa 3 3B 5 SP2, Kozy Bożena D. PL-SL
89. PierWe 1 3B 6 SP2, Kozy Bożena D. PL-SL
90. Czarodziejki 2 3B 6 SP20, Katowice Krzysztof G. PL-SL
91. Energetyczne Fasolki 3 3B 6 SP20, Katowice Krzysztof G. PL-SL
92. Lubię Placki 2 3B 6 SP20, Katowice Krzysztof G. PL-SL
93. Markatki 2 3B 6 SP20, Katowice Krzysztof G. PL-SL
94. Mufinki 3 3B 6 SP20, Katowice Krzysztof G. PL-SL
95. Niepokonani... 3 3B 6 SP20, Katowice Krzysztof G. PL-SL
96. Oceloty 2 3B 5 SP20, Katowice Krzysztof G. PL-SL
97. Petitki 3 3B 6 SP20, Katowice Krzysztof G. PL-SL
98. chmurki 2 3A 3 SP3, Mielec Lidia T. PL-PK
99. julki 2 3A 3 SP3, Mielec Lidia T. PL-PK
100. kajtek 3 3A 2 SP3, Mielec Małgorzata K. PL-PK
101. kuby 2 3A 3 SP3, Mielec Lidia T. PL-PK
102. mati 2 3A 3 SP3, Mielec Lidia T. PL-PK
103. michał 1 3A 2 SP3, Mielec Małgorzata K. PL-PK
104. real 3 3A 2 SP3, Mielec Małgorzata K. PL-PK
105. szymki 1 3A 3 SP3, Mielec Lidia T. PL-PK
106. wojtki 1 3A 3 SP3, Mielec Lidia T. PL-PK
107. ZSO7_1 3 3B 6 SP33, Katowice Zbigniew T. PL-SL
108. Ciastko 3 3B 6 SP4, Sieradz Jowita M. PL-LD
109. Czekolada 2 3B 6 SP4, Sieradz Jowita M. PL-LD
110. FC Rosół 2 3B 5 SP4, Sieradz Jowita M. PL-LD
111. Gryzzli 2 3B 6 SP4, Sieradz Jowita M. PL-LD
112. HIGHLIGHTERS 2 3B 6 SP4, Sieradz Jowita M. PL-LD
113. joker 2 3B 6 SP4, Sieradz Jowita M. PL-LD
114. KANGURY 2 3B 6 SP4, Sieradz Jowita M. PL-LD
115. Rafcio 1 3A 1 SP4, Sieradz Jowita M. PL-LD
116. aAa_g7byt 2 3C 9 SP45, Bytom Andrzej P. PL-SL
117. Emotional_Group_g7byt 3 3C 9 SP45, Bytom Andrzej P. PL-SL
118. insert_g7byt 2 3C 8 SP45, Bytom Andrzej P. PL-SL
119. zumy_g7byt 3 3C 7 SP45, Bytom Andrzej P. PL-SL
120. Dwa Michały 2 3B 6 SP7, Cieszyn Bożena H. PL-SL
121. Czemist 3 3B 6 SP7, Myszków Monika P. PL-SL
122. FC Talerz 3 3B 5 SP7, Myszków Monika P. PL-SL
123. Kil85 1 3B 5 SP7, Myszków Monika P. PL-SL
124. ProBaltie 3 3B 6 SP7, Myszków Monika P. PL-SL
125. Siła i Moc 2 3B 5 SP7, Myszków Monika P. PL-SL
126. Diskobolos 2 3D 11 Střední škola, Revoluční 220, České Velenice Tomáš B. CZ-JC
127. Alexej Tušl 1 3A 1 TIB České Budějovice Libuše J. CZ-JC
128. JaR 2 4D 12 TIB České Budějovice Vilém J. CZ-JC
129. Lego 2 3A 1 TIB České Budějovice Libuše J. CZ-JC
130. Adam Kocík 1 3C 8 TIB, Praha Zuzana K. CZ-PR
131. MWD2 2 3B 6 Z5, Jarocin Maria W. PL-WP
132. MWD3 2 3B 5 Z5, Jarocin Maria W. PL-WP
133. MWD4 2 3B 5 Z5, Jarocin Maria W. PL-WP
134. Adam Staes 3 3B 5 ZŠ a MŠ L.Kuby, Č.Budějovice Libuše J. CZ-JC
135. DYRTY 1 4C 9 ZŠ a MŠ L.Kuby, Č.Budějovice Libuše J. CZ-JC
136. Eva a Klárka 2 3A 3 ZŠ a MŠ L.Kuby, Č.Budějovice Renata Z. CZ-JC
137. jirka 1 3B 6 ZŠ a MŠ L.Kuby, Č.Budějovice Libuše J. CZ-JC
138. K & K 2 3B 5 ZŠ a MŠ L.Kuby, Č.Budějovice Libuše J. CZ-JC
139. KLM 3 3B 6 ZŠ a MŠ L.Kuby, Č.Budějovice Libuše J. CZ-JC
140. Lasturky 2 3C 9 ZŠ a MŠ L.Kuby, Č.Budějovice Libuše J. CZ-JC
141. M & M 2 3B 5 ZŠ a MŠ L.Kuby, Č.Budějovice Libuše J. CZ-JC
142. Melda a Kuba 2 3A 3 ZŠ a MŠ L.Kuby, Č.Budějovice Libuše J. CZ-JC
143. No name 3 3C 8 ZŠ a MŠ L.Kuby, Č.Budějovice Libuše J. CZ-JC
144. Paže 2 3C 9 ZŠ a MŠ L.Kuby, Č.Budějovice Libuše J. CZ-JC
145. QWERTY 2 3C 9 ZŠ a MŠ L.Kuby, Č.Budějovice Libuše J. CZ-JC
146. rychlé šípy 3 3B 4 ZŠ a MŠ L.Kuby, Č.Budějovice Libuše J. CZ-JC
147. TWEETY 2 3C 9 ZŠ a MŠ L.Kuby, Č.Budějovice Libuše J. CZ-JC
148. United 2 3B 4 ZŠ a MŠ L.Kuby, Č.Budějovice Libuše J. CZ-JC
149. Vláďa a Vojta 2 3A 3 ZŠ a MŠ L.Kuby, Č.Budějovice Renata Z. CZ-JC
150. Skillers 3 4C 9 ZŠ Krosnianska 4, Košice Danka D. SK-KI
151. Sputnici 2 3B 5 ZŠ Krosnianska 4, Košice Danka D. SK-KI
152. C3 2 3B 6 ZŠ Lachova 1, Bratislava Zuzana K. SK-BL
153. Hackeri 2 3B 6 ZŠ Lachova 1, Bratislava Zuzana K. SK-BL
154. Levy 2 3B 6 ZŠ Lachova 1, Bratislava Zuzana K. SK-BL
155. Róbert Mesároš 2 3C 8 ZŠ Park Angelinum, Košice Mária P. SK-KI
156. Motýlikovia 3 3A 3 ZŠ Postupimská 37, Košice Miroslava M. SK-KI
157. Škorpiónky 2 3A 3 ZŠ Postupimská 37, Košice Miroslava M. SK-KI
158. Traja frajeri 3 3B 5 ZŠ Postupimská 37, Košice Miroslava M. SK-KI
159. TrioRST 3 3C 8 ZŠ Postupimská 37, Košice Miroslava M. SK-KI
160. VLK 1 3A 3 ZŠ Tupolevova 20, Bratislava Alena C. SK-BL
161. 6A 2 3B 6 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice Eva Š. SK-NJ
162. 6Ach 2 3B 6 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice Eva Š. SK-NJ
163. Frajeri 3 3A 3 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice Eva Š. SK-NJ
164. KASIA 6A 3 3B 6 ZS, Wola Katarzyna M. PL-SL
165. KRZYSZTOF 6C 3 3B 6 ZS, Wola Katarzyna M. PL-SL
166. ŁUKASZ 6B 3 3B 6 ZS, Wola Katarzyna M. PL-SL
167. MAGDA 6B 3 3B 6 ZS, Wola Katarzyna M. PL-SL
168. MICHAŁ 6A 3 3B 6 ZS, Wola Katarzyna M. PL-SL
169. MIRELLA 5B 3 3B 5 ZS, Wola Katarzyna M. PL-SL
170. PATRYCJA 6C 3 3B 6 ZS, Wola Katarzyna M. PL-SL
171. G12Tychy_1 3 3C 7 ZS2, Tychy Janusz W. PL-SL
172. G12Tychy_12 2 3C 9 ZS2, Tychy Janusz W. PL-SL
173. G12Tychy_14 3 3C 9 ZS2, Tychy Janusz W. PL-SL
174. G12Tychy_3 3 3C 7 ZS2, Tychy Janusz W. PL-SL
175. G12Tychy_4 3 3C 7 ZS2, Tychy Janusz W. PL-SL
176. G12Tychy_5 3 3C 7 ZS2, Tychy Janusz W. PL-SL
177. G12Tychy_6 3 3C 7 ZS2, Tychy Janusz W. PL-SL
178. G12Tychy_8 2 3C 7 ZS2, Tychy Janusz W. PL-SL
179. AR 1 3B 6 ZS-P, Międzyrzecze Górne Elżbieta G. PL-SL
180. JF 1 3B 6 ZS-P, Międzyrzecze Górne Elżbieta G. PL-SL
181. KP 1 3B 5 ZS-P, Międzyrzecze Górne Elżbieta G. PL-SL
182. KR 1 3B 6 ZS-P, Międzyrzecze Górne Elżbieta G. PL-SL
183. MZ 1 3B 6 ZS-P, Międzyrzecze Górne Elżbieta G. PL-SL
184. PG 1 3A 3 ZS-P, Międzyrzecze Górne Elżbieta G. PL-SL
185. Hubert i Michał 2 3B 6 ZSP2, Tomaszów Maz. Jolanta G. PL-LD